Hokej v Bratislave nekončí. Play-off je za dverami.

Paneuropa Kings - University Shields

Slovan Bratislava 1.3 odohrá svoj posledný zápas v KHL. Pre tím Paneuropa Kings to znamená, že ako jediný mužský tím, budu bojovať o titul na zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Prvú marcovú nedeľu /4.3.2018/ privítajú Králi na svojom domácom ľade svojho súpera z Prahy. Tím z Prahy nie je ľahkým súperom o čom hovoria aj výsledky z predchádzajúcich rokov. Králi si však veria na domácom ľade a sú pripravení súpera zdolať a pripísať si 3 body do tabuľky play-off.

Tím UK Praha a Králi majú istý postup do play-off a v nadstavbovej časti sa rozhodne o konečnom postavení v tabuľke. UK Praha s 34-mi bodmi je na priebežnom druhom mieste a Králi s 24-mi bodmi sú na šiestom mieste.

Aj keď by sa bodový rozdiel a skutočnosť, že sa hrá len o postavenie v tabuľke mohli zdať nezaujímavé, nedajte sa oklamať. Chlapci si majú čo vracať keďže oba tímy sú v lige od jej vzniku.

bmw_kings

Lukratívnou novinkou na zápasoch Kráľov je súťaž o automobil BMW M3 od spoločnosti AVIS PRESTIGE ktorá sa stará o vozový park tímu a aj vďaka nej môžu vysokoškoláci hrať za KINGS.

Týmto pozývame všetkých fanúšikov tímu a Európskej Univerzitnej hokejovej ligy (EUHL) na zápas, ktorý sa odohrá v nedeľu na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave o 19:00. Lístky kúpite na mieste alebo v sieti predpredaj.sk