Najnovšie pridané

image1

Boris Jankovský: Víziou je pomáhať našim chalanom k lepšiemu životu

Boris Jankovský sa počas sezóny nečakane v drese vrátil do zostavy Kings pre play-off EUHL. Tomuto Bratislavčanovi sa podarilo stať najproduktívnejším hráčom tímu vo vyraďovacej časti a to napriek dlhšej prestávke. Boris v minulosti obliekal dresy Slovana či Zlína. Skúsenosti však zbieral aj na ľade zámorského Colorada v juniorských súťažiach. Po vážnom zranení, ktoré stoplo jeho kariéru, podstúpil niekoľko operácií, a rozhodol sa zamerať na prácu a vzdelanie. Následne prišla ponuka od tímu Paneuropa Kings, kde zakotvil a zostal pri nich už tretí rok – najprv ako hráč a momentálne má za sebou prvý rok v úlohe marketingového manažéra tímu.

Čitaj viac …

Paneuropa_kings_ACT7076

Tréner Ľudovít Jurínyi o sezóne: “Spravil som maximum preto, aby sme dosiahli až na vrchol”

Náš tréner Ľudovít Jurínyi pre nás zhodnotil sezónu 2015/2016 a porozprával aj o plánoch Kings do tej budúcej. Náš head coach s tímom už získal dvakrát striebro a raz bronz. Ako vníma ostatné tímy Európskej univerzitnej hokejovej ligy? A bude budúci rok na poste hlavného trénera? To všetko nám tento “otec“ tímu prezradil v rozhovore. 

Čitaj viac …

Paneuropa_kings_ACT7073

Sekeras Trophy zostáva v Prahe už tretí rok, Paneuropa Kings získali striebro

Sekeras Trophy získal tím UK Praha, v napínavej sérií nakoniec zdolali tím Paneuropa Kings 2:1. Rozhodol o tom dnešný zápas, ktorý skončil 7:2. Diváci na Zimnom štadióne Hvězda sa mali na čo pozerať, oba tímy predviedli výkony, hodné favoritov EUHL. Obaja rivali si mali aj čo vracať, keďže v utorkovom domácom finálovom zápase Kings, UK zdolalo tesným výsledkom 3:4 po šiestej sérii samostatných nájazdov. A vo včerajšom zápase Kings zničili UK Prahu na domácej pôde, výsledkom 3:5. O novom majiteľovi Sekeras Trophy sa rozhodovalo až včera na zimnom štadióne Hvězda. V Prahe sa zišiel vyrovnaný počet fanúšikov domácich a hostí, pre slovenských fanúšikov to nebol veľký problém, keďže domáci tím prišlo podporiť niečo cez dvadsať ľudí. Za hosťujúcimi Kings docestovalo z Bratislavy takmer rovnaký počet verných fanúšikov. No napriek skorým hodinám a skromným počtom ich bolo počuť na celý štadión. Finále Európskej univerzitnej hokejovej ligy prebiehalo z herného hľadiska ako sa patrilo.

Čitaj viac …

ZÁPAS III. TRETINA (2)

Paneuropa Kings famózne vyrovnali finálovú sériu proti UK Praha výsledkom 3:5 ! Dnes sa rozhodne o majiteľovi Sekeras Trophy!

Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou, Králi porazili svojho najväčšieho rivala o Sekeras Trophy – UK Prahu. Podarilo sa im to krásnym jednoznačným výsledkom 3:5. Diváci na Zimnom štadióne Hvězda sa mali na čo pozerať, oba tímy predviedli výkony, hodné favoritov EUHL. No Králi boli lepší. Kings mali aj čo vracať, keďže v utorkovom domácom finálovom zápase ich UK zdolalo tesným výsledkom 3:4 po šiestej sérii samostatných nájazdov. O novom majiteľovi Sekeras Trophy sa rozhodne už dnes o desiatej na pražskom zimáku Hvězda.

Čitaj viac …

Ľudovít Jurínyi

S Kings na tripe: Cesta za Sekeras Trophy

Je utorok 2. februára 2016, presnejšie 10:52, keď šofér naštartuje autobus a vyrazí smer Praha. Zvuk štartujúceho motora utíši, aj osadenstvo autobusu. Doteraz prebiehala globálna diskusia – kto, kde a s kým bude sedieť. Paťka naša fotografka len krúti hlavou: „Nie je to jedno, kde budú sedieť?“. „Asi nie. Ale tebe sa to hovorí, my máme miesta jasne dané, mediálny tím sedí vpredu.“ Zasmejeme sa, zavriem oči a pohodlne sa opriem, máme pred sebou dlhú cestu a ešte dlhší deň.

Čitaj viac …

Paneuropa_kings_ACT6979

Hráči Paneuropa Kings predviedli v úvodnom finálovom zápase famózny výkon, UK Praha mala viac šťastia

Diváci na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu sa dočkali. V Bratislave sa rozohralo finále Európskej univerzitnej hokejovej ligy v ktorom sa rozhodne bolo na čo pozerať. Finále poctili svojou návštevou Jaroslav Straka a Ľubomír Sekeráš, ale aj legenda Slovana Bratislava Richard Kapuš Čestné buly vhadzoval rektor Paneurópskej vysokej školy Prof. JUDr. Ján Svák, DrSc.

Čitaj viac …

Finále EUHL UK Praha vs. Paneuropa Kings

Paneuropa Kings sa už zajtra vo finále pobijú o Sekeras Trophy!

Už zajtra večer to vypukne! Hráči tímu Paneuropa Kings sa postavia proti svojmu najväčšiemu rivalovi z Čiech – univerzitnému hokejovému tímu UK Praha. Podarí sa bratislavským Kráľom zdolať tím, ktorý už dva roky za sebou získal Sekeras Trophy? Skončí konečne Sekeras Trophy na Slovensku? Prvý krok k trofeji, už zajtra (utorok) o 19:00 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Čitaj viac …

Paneuropa_Kings_ACT6262

Paneuropa Kings postupujú do finále EUHL. UMB zdolali doma 3:2

Diváci, ktorí si dnes našli cestu na Zimný štadión Ondreja Nepelu, mohli spoznať prvého postupujúceho do finálových bojov o Sekeráš Trophy. Hokejisti Paneuropa Kings pokorili svojho semifinálového súpera z Banskej Bystrice v najkratšom možnom čase a zabojujú o možnosť stať sa víťazom Európskej univerzitnej hokejovej ligy. Na meno svojho súpera však ešte len čakajú.

Čitaj viac …

Paneuropa Kings - tímovka

Králi ukončili famóznu základnú časť a prebojovali sa priamo do semifinále play-off

Vo štvrtok odohral tím Paneuropa Kings posledný zápas základnej časti Európskej univerzitnej hokejovej ligy (EUHL) a oficiálne tak potvrdil, že je najlepší slovenský tím v základnej časti. S 37 bodmi z osemnástich zápasov základnej časti, tak v tabuľke EUHL obsadili fantastickú druhú priečku. Zaradili sa tak medzi lídrov začínajúceho play-off EUHL.

Čitaj viac …

IMG_9784

Vedenie EUHL na mediálnom tréningu. Sekeráš za kamerou!

Vo štvrtok, zatiaľ čo sa tím Paneuropa Kings pripravoval na posledný zápas základnej časti proti Technike Praha. Vedenie Európskej univerzitnej hokejovej ligy (EUHL) spolu s redakciou mediálneho tímu Paneuropa Kings sa vzdelávali v komunikácii s médiami v priestoroch Mediálneho centra Paneurópskej vysokej školy. Pod vedením Adama Solgu, ktorý je odborník na média v športe s dlhoročnou praxou. Adam Solga zároveň pôsobí na pôde Paneurópskej vysokej školy.

Čitaj viac …