Boj o posledné body základnej časti sa začína.

20161026235228-05606cde

Po neúspešnom ďalekom tripe sa Králi opäť vracajú na svoj domáci ľad v Bratislave a chystajú sa ukázať, že majú na víťazstvo a budú ďalej bojovať o zisk Sekeras Trophy. Minulý týždeň odohrali svoj druhý zápas s ACADEMY 1928 KTH Krynica a prehrali asi najtesnejším výsledkom v práve prebiehajúcej sezóne. Zápas bol do poslednej minúty vyrovnaný, až do kým v záverečných sekundách domáci poľský tím víťazne skóroval. Podobne dopadlo aj stretnutie Paneuropa Kings a UNIPO Warriors, kedy Králi podľahli Prešovu až v predĺžení a pripísali si tak do tabuľky ďalší bod.

20161026235308-f19f8dde

Paneuropa Kings sú momentálne na siedmom mieste s rovnakým počtom bodov ako tím Technika Praha. Zajtra ich čaká zápas proti Diplomats Pressburg. Pôjde tak o ďalšie bratislavské derby a na tribúne sa určite stretne veľký počet fanúšikov oboch mužstiev. Všetko to vypukne už o 16.15 na zimnom štadióne v Petržalke.

Iba o necelých dvadsaťsedem hodín na to si Králi začnú merať sily s tohtoročným favoritom a minuloročným víťazom – tímom UK Praha. Toto úspešné družstvo od našich českých susedov je zatiaľ v tabuľke na prvom mieste a mnohí ho už označujú za víťaza. Hovorí sa ale “nekrič hop, kým nepreskočíš” a tak sa razom môže všetko zmeniť. Zápasom s týmto tímom v nedeľu zakončíme základnú časť sezóny. Pretože po tomto sa začína play-off. Stretnutie sa odohrá o 19.00 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Predpoveď počasia na víkend nie je veľmi priaznivá a my vám ponúkame zaujímavý program ako chladné a zamračené večery príjemne využiť. V spoločnosti šikovných pražských a bratislavských hokejistov sa určite nudiť nebudete a odnesiete si vynikajúci zážitok. Príďte podporiť svoj obľúbený tím. Čakáme Vás.

Autor: Karolína Doktoríková

Foto: StarLine Photography