Najnovšie pridané

avis-bmw

Vyhraj BMW M3 na našich zápasoch

Play-off sa pomaličky blíži a naši chlapci potrebujú Vašu pomoc. Nič nie je lepšie ako keď zápas hráte spoločne s nami a to, že nás podporujete priamo z tribúny. Rozhodli sme sa, že zvýšime tvoju motiváciu prísť na zápas Paneuropa Kings. Každý, kto si zakúpi lístok a príde na zápas, bude môcť byť vyžrebovaný a hrať o BMW M3.

Čitaj viac …

preview

Druhý zápas nadstavbovej časti KINGS – „Cieľom je vyhrávať“

Už túto nedeľu – 18.2.2018 o 19:00 čaká Kráľov prvý domáci zápas v nadstavbovej časti. Králi privítajú tím zo susedného Česka – PRAGUE ENGINEERS. Tímy odohrali zatiaľ po jednom zápase v tejto časti, kde Králi si odniesli z Banskej Bystrice dva body a PRAGUE ENGINEERS s tímom z Masarykovej Univerzity bohužiaľ nebol úspešný. To, že sa oba celky nachádzajú vo vrchnej časti tabuľky nasvedčuje tomu, že nepôjde o jednoduchý zápas a tímy budú bojovať o cenné body, ktoré rozhodnú o tom, s kým sa Králi stretnú v prvom zápase play-off. Pred týmto zápasom sme pre Vás pripravili rozhovor s hlavným trénerom Kráľov – Petrom Kopeckým, v ktorom Vám priblíži naše ciele v najbližšom zápase a nadstavbovej časti.

Paneuropa Kings - Cavaliers Brno

Výborný výkon Kráľov po mesačnej pauze

Od posledného zápasu základnej časti ubehol takmer mesiac. Králi v tejto časti na ceste k Sekeráš Trophy boli úspešní a umiestnili sa na predbežnom šiestom mieste s 22 bodmi v základnej časti. Tým si zabezpečili boj s tými najlepšími v nadstavbovej časti, v ktorej odohrajú 5 zápasov a rozhodnú o svojom konečnom postavení v tabuľke pred play-off. V prvom z týchto zápasov sa Králi postavili súperovi z Banskej Bystrice – UMB Hockey Team BB 7. februára o 20:30 na ľade súpera.

11990427_10207662661944333_8587604809314398123_n

Poraziť Američanov a Rusov je veľká výzva, ktorá vôbec nie je nereálna

Od 2. januára do 5. januára 2018 Európska univerzitná hokejová asociácia organizuje Svetový pohár univerzitného hokeja 2018.  Bude to po prvý krát v histórii, kde sa stretnú výbery troch rozličných univerzitných hokejových asociácií.  Zúčastnenými budú reprezentačné výbery Európskej univerzitnej hokejovej asociácie (EUHA), ktorá organizuje univerzitnú hokejovú súťaž EUHL na území Slovenska, Česka, Maďarska a Poľska. Ďalším tímom bude univerzitný výber americkej súťaže American Collegiate Hockey Association (ACHA) zo Spojených štátov a Študentskej hokejovej ligy (SHL) z Ruska.  Tieto tri tímy si to športovo rozdajú o hokejového univerzitného svetového šampióna.  Turnaj sa uskutoční v mestách Banská Bystrica a Brezno na Slovensku, a v meste Krynica v Poľsku. Vyspovedali sme manažéra PANEUROPA KINGS a zároveň aj manažéra výberu EUHL, Martina Begu.

Paneuropa Kings - Cavaliers Brno

Nový tréner brankárov Peter Babkovič

Ako si sa dostal do tímu Paneuropa Kings?
Do tímu som sa dostal cez hlavného trénera Petra Kopeckého, s ktorým sme dlhoročný kamaráti, obaja pochádzame z Topoľčian. Bol to náhodný rozhovor. Ozval sa mi po dovolenke. Vedel som o jeho aktivite, že sa stal hlavný trénerom, spýtal sa ma, či by som mu nepomohol prísť len tak nezáväzne pomôcť na tréning, hlavne čo sa týka brankárov, poprípade by sme sa neskôr dohodli na ďalšej spolupráci.

Čitaj viac …